Kontynuujemy tradycję - wyniki

W dniu 5. października 2022 roku miała miejsce komisja weryfikująca wyniku konkursu plastycznego „Kontynuujemy tradycję” organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Zbąszyniu. Komisja w składzie: Marzena Basińska, Krzysztof Rożek i Mateusz Basiński ocenili i wybrali prace, które ich zdaniem zasługują na nagrody i wyróżnienia. Jury w szczególności zwracało uwagę na samodzielne wykonanie oraz na zbieżność pracy plastycznej z tematem nawiązującym do tegorocznej Biesiady Koźlarskiej ph. „Tu tradycja wodzi rej!”.

KATEGORIA I- DZIECI 6 LAT „ZERÓWKA”

Gabriela Maćkowiak – Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

Antoni Mendel - Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

Wiktor Rybicki- Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

Grzegorz Łakomy - Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

 

KATEGORIA II – KLASY 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWE

1 miejsce – Antonina Śmiałek – ZSP im. A. Woźnej w Przyprostyni

2 miejsce – Tymoteusz Tomczak – Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

3 miejsce – Maja Kubicka  – Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku

Wyróżnienia:

 -  Nikola Raczkowiak – Szkoła Podstawowa w Łomnicy

- Lena Fleischer - Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

- Zofia Jędrzejczak – ZSP w Chrośnicy

- Dorota Kaczmarek – Szkoła Podstawowa w Kargowej

- Mikołaj Wituła – Szkoła Podstawowa w Łomnicy

- Stanisław Borek - Szkoła Podstawowa w Łomnicy

- Michał Gołek - Szkoła Podstawowa w Kargowej

 

 

KATEGORIA III- KLASY 4-6 SZKOŁY PODSTAWOWE

1 miejsce – Magdalena Tobys – Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

2 miejsce – Kornelia Maćkowska – Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

3 miejsce – Milena Zeń - Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

Wyróżnienia:

 – Kateryna Melnyk – Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

– Kajetan Kuhnke – Szkoła Podstawowa w Chobienicach

- Anastazja Berlińska - Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

 

KATEGORIA IV Młodzieżowa - KLASY 7-8 SZKOŁY PODSTAWOWE

1 miejsce – Tymoteusz Kluj – Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

2 miejsce – Paulina Popiół  - Szkoła Podstawowa w Chobienicach

3 miejsce – Julia Janczewska - Szkoła Podstawowa w Chobienicach

Wyróżnienia

 – Igor Bujnowski  – Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu

– Aleksander Lejwoda – Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera w Zbąszyniu