Młodzi artyści nagrodzeni!

Wyniki konkursu plastycznego „Kontynuujemy tradycję” organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w ramach jubileuszowej 45. Biesiady Koźlarskiej w Zbąszyniu

 

 

Dnia 24 września br komisja konkursowa w składzie: Malwina Kubicka i Natalia Śliwa wybrała praca laureatów konkursu plastycznego skierowanego do szkół podstawowych leżących terytorialnie w Regionie Kozła.

Na konkurs ph. „Leonardowi Śliwie – Mistrzowi, co Go uczniowie w sercach mają” wpłynęły 132 prace z 8 szkół. Jury zwracało szczególną uwagę na samodzielne wykonanie prac plastycznych oraz na zgodność z tematyką hasła przewodniego tegorocznej biesiady. Decyzją komisji oceniającej nagrodzono w czterech kategoriach następujące osoby:

 

1.       Kategoria klasy „0”

Nagroda główna – Mikołaj Raczkowiak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyprostyni

Wyróżnienia:

 - Antonina Śmiałek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyprostyni

 - Nina Bujnowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyprostyni

 

2.       Kategoria klasy I-III

 

1 miejsce – Maja Krakowska – Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu

2 miejsce – Tymoteusz Kuhnke – Szkoła Podstawowa w Chobienicach

3 miejsce – Paulina Cieślak – Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu

Wyróżnienia:

- Maja Napierała – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrośnicy

- Sylwia Rybicka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyprostyni

 

 

3.       Kategoria klasy IV -VI

1 miejsce – Dominika Gajewska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrośnicy

2 miejsce – Maksymilian Lejwoda - Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu

3 miejsce – Andrzej Dzioch - Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu

Wyróżnienia:

- Emilia Kaffler – Szkoła Podstawowa w Chobienicach

- Klaudia Kowalewska - Szkoła Podstawowa w Chobienicach

- Aleksander Lejwoda - Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu

- Igor Bujnowski - Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu

- Julia Kozaczka – SP Pomnik Rodła w Dąbrówce Wlkp.

 

4.  Kategoria klasy VII-VIII

                1 miejsce – Dominik Rajewski - Szkoła Podstawowa w Chobienicach

                2 miejsce – Mikołaj Jagodziński - SP Pomnik Rodła w Dąbrówce Wlkp.

                3 miejsce – Julia Kałuska - Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu

                Wyróżnienia:

- Alicja Kalińska – Szkoła Podstawowa w Zbąszynku

- Krystian Kowalewski - Szkoła Podstawowa w Chobienicach

- Kamil Kaczmarek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyprostyni

 

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy zmierzyli się z trudnym zadaniem przekazu plastycznego hasła tegorocznej Biesiady Koźlarskiej.

Fundatorami nagród dla wyróżnionych uczestników są Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła oraz Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu.