Korzystasz z konta online? Aktywuj konto Czytelnika

Szanowni Czytelnicy,

każdy z Państwa posiada elektroniczne konto czytelnika. Można z niego korzystać od momentu zapisu do końca bieżącego roku (do 31 grudnia).

Po zakończeniu roku kalendarzowego każdy użytkownik, który chce korzystać z usług bibliotecznych, powinien przedłużyć (aktywować) ważność konta, także po to, by korzystać znaszych usług online (np. samodzielnie przedłużać wypożyczone książki). Aby przedłużyć ważność konta do 31 grudnia bieżącego roku, należy zgłosić się osobiście do Wypożyczalni i przedstawić kartę czytelnika oraz dowód tożsamości. Można poprosić bibliotekarza o aktywację konta telefonicznie.

Czytelnicy, którzy przyjdą do Wypożyczalni i skorzystają z jej usług, konto mają aktywowane automatycznie.