Kino w bibliotece: „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" (11.06.2017 godz.16.00)

Zapraszamy na projekcję filmu „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Stella Nostra” (reż. P. Klange i W. Soderlund), którego publiczną emisję organizujemy w związku z udziałem biblioteki w akcji Noc Bibliotek 2017. Film jest najnowszą ekranizacją jednego z tomów znanej serii książek dla dzieci.

Nie ma ograniczeń wiekowych, choć największymi wielbicielami serii są dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (6+). Z powodzeniem może jednak spełnić rolę kina familijnego.

Bezpłatne wejściówki są do odbioru w bibliotece. Po projekcji filmu zapraszamy na zajęcia (quizy, zabawy, zagadki) związane z przygodami Lassego i Mai. Szczególnie zapraszamy wielbicieli serii książek o tej parze dziecięcych detektywów