Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich (26.04.2017, godz. 17.00)

Rzecznik Praw Obywatelskich, dr Adam Bodnar i kierownik Biblioteki Publicznej w Zbąszyniu, Anita Rucioch-Gołek zapraszają organizacje pozarządowe i społeczne na spotkanie konsultacyjne w Zbąszyniu 26 kwietnia 2017 r., w godz. 17.00 – 19.00.

Miejsce: Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu (sala multimedialna na parterze), ul. 17 Stycznia 59 a.

Rozmowa z Rzecznikiem Praw Obywatelskich o prawach obywatela w praktyce – ich respektowaniu, problemach z realizacją, praktykach dyskryminacyjnych.

Na spotkaniu, w bezpośredniej rozmowie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, będzie możliwość poruszenia i wspólnego zdefiniowania najważniejszych problemów dotyczących przestrzegania praw człowieka, tematów istotnych dla sektora pozarządowego, społeczeństwa obywatelskiego oraz mieszkańców regionu.

Wspólnie podejmiemy próbę znalezienia rozwiązań zgłoszonych spraw.

Na spotkanie można się zgłosić:

osobiście w bibliotece lub telefonicznie: 68 3860 700

za pośrednictwem formularza: https://www.rpo.gov.pl/formularz/?q=Spotkanie_w_Wielkopolsce

Zgłoszenie udziału ułatwia nam organizację spotkania, dlatego bardzo nam na nim zależy.