Bajki na kliszy, cz. 3 (28.01.2017)

Tym razem spotykamy się w sobotę - rodzice zgłaszali nam, że w sobotę łatwiej znaleźć czas na popołudniowy spacer lub przejażdżkę i wybrać się do biblioteki. Zapisy uruchomimy w poniedziałek 16 lutego, ponieważ jeszcze pracujemy nad skontrum i przeprowadzkami po remoncie drugiej części biblioteki.

Przeczytamy trzy - cztery bajki na kliszy, ale równie dobrze byłoby, gdybyście przynieśli swoją bajkę - chętnie ją wyświetlimy. Bardzo też chciałybyśmy, by Rodzice, którzy przychodzą do nas z dziećmi, także przeczytali jakąś bajkę. Dzieci sa dumne, gdy to ICH Mama lub tata czyta innym bajkę. A my naprawdę bardzo się cieszymy, kiedy robimy coś wspólnie z Państwem. Więc jeśli macie ochotę - zapraszamy! Jest to zawsze spotkanie trochę sentymentalne, powrót do dzieciństwa rodziców i miła odmiana dla dzieci, które na co dzień nie znają takiej formy snucia opowieści. A każdy kontakt z żywym słowem to dla nas i dla naszych dzieci sposób podróż do krainy wyobraźni.

Zapraszamy! Odrywamy się od telewizorów, komputerów i smartfonów!