Spotkanie z ekipą Wole(j)maluch - wyprawa od kuchni

Jeśli nie słyszałeś nigdy o wyprawie Wole(j)maluch, koniecznie musisz nadrobić! Więcej informacji znajdziesz tutaj.

No i jest!

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z nami! Wybierzemy dla Was najciekawsze zdjęcia i opowieści z podróży, podzielimy się doświadczeniem i zdradzimy, jak wyglądały przygotowania. Przyjedziemy oczywiście maluchem, więc to też okazja do zrobienia sobie sesji z Fiatem, który przemierzył Europę.

Będziemy na Was czekać 18 września (piątek), o godz. 19.00 w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu.

I jeszcze tylko kilka kwestii organizacyjnych:

- sala w bibliotece dysponuje 50 miejscami, a nam bardzo zależy, żeby każdy, kto przyjdzie, miał miejsce siedzące. Dlatego postanowiliśmy zrobić wejściówki, które oczywiście są darmowe. Aby ułatwić Wam ich zdobycie, można je odebrać aż w 3 miejscach:

- Hala "Zbąszynianka" w Zbąszyniu,

- Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu,

- dom Łukiego, ul. 17 Stycznia 79

My już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia!