Głosujemy na naszą Bibliotekę

Z dumą informujemy, iż projekt Zbąszyńskiej Biblioteki "Zbąszyń - znam to, gram w to!" wybrany został  jako jeden z 300 najlepszych w Polsce.

Teraz mamy szanse na dodatkowe fundusze dla naszej Biblioteki. Liczymy na Państwa życzliwość i pomoc.

Prosimy o internetowy głos na nasz projekt!

W głosowaniu internetowym mamy szansę zdobyć dodatkową nagrodę pieniężną w kwocie 2 000 zł, 3 500 zł lub 5 000 zł.

Aby oddać głos na projekt Zbąszyńskiej Biblioteki:

- wejdź na stronę internetową BZ WBK:

- zaznacz na mapie Województwo Wielkopolskie;

- odszukaj (przewiń stronę) na liście projektów zadanie pn. „ZBĄSZYŃ – ZNAM TO, GRAM W TO!” :

- kliknij ikonkę znajdującą się po prawej stronie (czerwony przycisk z napisem "Wybieram" - jeśli ikonki nie widać, proszę skorzystać z innej przeglądarki) ;

- postępuj zgodnie z dalszą instrukcją podaną w wyświetlonym oknie Organizatora Konkursu (należy potwierdzić link przysłany później w mailu).

Głosy można oddać do niedzieli - 6 września 2015 r.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc!